⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Можливість списання боргових зобов’язань цікавить багатьох позичальників. Україна займає перше місце в Європі за кількістю прострочених кредитів, при цьому Коронавірусна криза і нестабільна економічна ситуація призводять до подальшого збільшення частки невиплачених позик. У зв’язку з цим люди часто вдаватися в питання про те, чим займається юрист з питань банкрутства, а також тим, у яких ситуаціях слід звертатися до такого фахівця.

Чим займається юрист з питань банкрутства, і що дають такі послуги позичальникам

Прострочена заборгованість призводить до багатьох негативних наслідків. Якщо не виплачувати позику протягом тривалого періоду, то кредитори можуть ініціювати судові позови. Вони приведуть до заморожування активів, арешту майна, заборонам на закордонні поїздки тощо. Крім того, для боржників не дають нормально жити колектори, які часто дзвонять не тільки до позичальника, але і до його близьким і колегам.

Розв’язувати проблему можна кількома шляхами. Знизити регулярні платежі дозволяють реструктуризація і рефінансування. Якщо закінчився 36-місячний період з дня останньої виплати, борг пробачають в результаті закінчення терміну позовної давності. Також після оновлення законодавства громадянам України стала доступна процедура банкрутства. Процес ініціюється, коли розмір позики перевищує 30 мінімальних зарплат, не мають активів, які можна направити на виплату кредиту, а останні 2 місяці не здійснювалися платежі за позикою.

Оголосивши себе неплатоспроможним, людина може:

  • списати борг або реструктурувати позику на 5-15 років;
  • припинити вимагання колекторів;
  • зняти різні судові постанови.

Юрист допоможе розібратися в бюрократичному пеклі, підготує необхідну документацію і представить інтереси замовника в суді. Досвідчений фахівець знає, як правильно діяти, що підвищує ймовірність успішного закриття справи.

Чим займається юрист з питань банкрутства: чи можна оголосити себе неплатоспроможним самостійно

Без залучення фахівця ймовірність успішного банкрутства буде мінімальною. Кредитори можуть організовувати різні додаткові перевірки, при цьому позичальникові необхідно враховувати масу чинників, щоб не отримати відмову. В результаті боржники лише витрачають час і гроші, а відсотки та далі зростають. У більшості випадків оптимальним рішенням стане залучення юрисконсульта, що займається списання прострочених кредитів. Звертаючись до компанії «ЗВІЛЬНИМО», позичальники можуть розраховувати на:

  • гарантію позитивного результату;
  • індивідуальний підхід;
  • підготовку необхідної документації;
  • допомога під час судових розглядів.

Якщо вас цікавить, чим займається юрист з питань банкрутства, то такі фахівці допомагають боржникам списати кредити. Оголосити себе неплатоспроможним можна і самостійно, але для розв’язання цього питання потрібно ретельно вивчити законодавство, а також вирішити безліч нюансів з державними структурами. Як результат, більш оптимальним (а часто і дешевим) виходом з ситуації, що склалася стане залучення професіоналів.