⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

ПриватБанк – найбільша фінансова організація України. При цьому основна діяльність такого закладу спрямована на видачу споживчих кредитів. Оскільки число клієнтів цієї організації перевищує 20 млн осіб, багатьох жителів нашої країни цікавить можливість списання кредиту в ПриватБанку, а також наслідки такої процедури.

Як списати кредит у ПриватБанку

ПриватБанк може пробачити кредит в таких випадках:

  • закінчення строку позовної давності – для цього боржнику необхідно протягом 3 років не переводити фінансовій установі ніяких платежів;
  • інвалідність позичальника – якщо був підписаний договір зі страховою компанією (в ряді ситуацій без такого контракту не отримати позику), то ця установа буде відповідати за зобов’язання клієнта в разі його непрацездатності;
  • банкрутство – процедура підходить людям, заборгованість яких перевищує 30 мінімальних заробітних плат.

Важливо! У більшості випадків списання кредиту в ПриватБанку проходить в судовому порядку. Для позитивного рішення позичальникові важливо ретельно аргументувати свою позицію. Самостійно зробити це досить важко, залучення юриста істотно підвищує шанс на успіх.

Наслідки списання кредиту в ПриватБанку за допомогою банкрутства

Найбільш простим і ефективним рішенням для позичальників виступає процедура банкрутства. Завдяки такому процесу можна:

  • позбутися від дзвінків співробітників колекторської компанії;
  • реструктуризувати заборгованість;
  • повністю або частково списати борг;
  • зняти чинні судові заборони.

У той же час за результатами такої процедури на позичальника накладається ряд обмежень. Протягом 5 років після ініціації банкрутства колишній боржник зобов’язаний повідомляти фінансові організації про неплатоспроможність при оформленні нових позик. Також протягом цього періоду не можна оголошувати себе банкрутом повторно.

Списання кредиту в ПриватБанку: підсумки

Оскільки користувачами цієї фінансової установи є половина країни, питання про те, як списати кредит у ПриватБанку, цікавлять багатьох. Така процедура ідентична у випадку з позиками в інших фінансових організаціях. Є три способи вирішення проблеми: закінчення строку позовної давності, інвалідність або ініціація банкрутства. У зв’язку з останніми змінами в законодавстві, найбільш ефективним буде третій варіант. При цьому банкрутство не тільки дозволяє позбутися від боргів, але також накладає на людину певні обмеження.