⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

ОТП Банк – це найбільша в Україні фінансова організація з іноземним капіталом. Компанія пропонує клієнтам широкий спектр продуктів, включаючи і споживчі позики. При цьому в через пандемію, нестабільної економічної ситуації і ряду інших причин у багатьох людей може виникати прострочення по кредиту в ОТП Банку. Про те, як вийти з такої ситуації, ми поговоримо зараз.

Реструктуризація – оптимальний варіант при простроченому кредиту в ОТП Банку

Клієнти цієї фінансової установи можуть з легкістю контролювати кредитний статус за допомогою інтернет-банкінгу OTP Smart. Якщо у вас виникла заборгованість, а на її погашення не вистачає коштів, радимо відразу зв’язатися з представником компанії для реструктуризації. Така процедура спрямована на зміну умов позики (терміни, процентна ставка, валюта). В результаті кредитне навантаження зменшується, а у клієнта з’являється можливість погасити позику в нормальному режимі.

Серед переваг реструктуризації можна виділити:

  • відсутність штрафних санкцій;
  • пільгові умови кредитування;
  • зниження навантаження на сімейний бюджет;
  • збереження нормальної кредитної історії.

Не намагайтеся ігнорувати проблему прострочення по кредиту в ОТП Банку, це призведе лише до дзвінків колекторів і нарахування пені. Краще самостійно звернутися до фінансової установи, щоб реструктуризувати позику та отримати вигідні умови.

Рефінансування при простроченні кредиту в ОТП Банку

Другий спосіб вирішення проблеми – оформлення нової позики на погашення існуючої позики. При цьому взяти кредит можна не тільки в ОТП Банку, а й в будь-якому іншій фінансовій установі. Завдяки другій позиці клієнт зможе уникнути штрафів за прострочення, але загальна заборгованість істотно збільшиться. Як результат, при рефінансуванні важливо ретельно оцінювати ризики.

Чи можна ініціювати банкрутство при прострочені кредиту в ОТП Банку

У 2019 вітчизняне законодавство, що регулює відносини між кредиторами і позичальниками, зазнало серйозних змін. Найважливіше нововведення полягає в спрощенні процедури банкрутства для фізичних осіб. З її допомогою можна повністю позбутися від боргових зобов’язань, а також припинити дзвінки колекторів. Важливо лише, щоб:

  • розмір позики перевищував 180 тис. грн;
  • щомісячний дохід становив до 50 тис. грн;
  • клієнт регулярно направляв на погашення боргу значну частину коштів.

Якщо у вас виникло прострочення по кредиту в ОТП Банку, а оплатити борг немає можливості – розгляньте варіанти рефінансування, реструктуризації або банкрутства. У кожного способу є як плюси, так і мінуси. Щоб визначитися з конкретним рішенням і вибрати оптимальний інструмент в такій ситуації, зв’яжіться з юристами, які спеціалізуються на списання боргів.