⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Укрсиббанк – це популярна в Україні фінансова організація, яка обслуговує 2 млн клієнтів. Установа надає широкий спектр банківських послуг, включаючи і видачу кредитів на різні цілі. Кількість позичальників цього підприємства постійно збільшується, з іншого боку, нестабільна економічна ситуація часто заважає регулярним виплатам. Як результат, прострочення по кредиту в УкрСиббанку виникає у багатьох.

Чи варто ховатися від банку при простроченні кредиту Укрсиббанку

Часто позичальники починають ігнорувати повідомлення банку, скидають дзвінки колекторів і не ходять на судові засідання. Деякі люди навіть виписуються з житла, вважаючи, що таке рішення дозволить уникнути проблем з кредиторами. Насправді така поведінка – це найгірше, що може зробити позичальник. Пошук лазівок займає багато часу, а їх ефективність нульова. Іноді ви ризикуєте не просто програти суд, а й отримати реальний термін за шахрайство.

Слід не ігнорувати судові засідання і не ховатися від представників банку. Почніть діалог з фінансовою установою – кредитор також зацікавлений в поверненні коштів, тому часто йде боржнику на зустріч. Хорошим рішенням стане залучення професійних юристів, які спеціалізуються на простроченні кредиту Укрсиббанку.

Важливо! Фахівці чітко розуміють, як діяти, тому будуть використовувати всі доступні можливості. В результаті витрати позичальника будуть мінімальними.

Що ж робити при простроченні кредиту в УкрСиббанку

Найпростіше вирішити питання безпосередньо в банку. Якщо надати документальне підтвердження неплатоспроможності, викликаної серйозними захворюваннями, скороченням і іншими життєвими ситуаціями, можна розраховувати на реструктуризацію боргу (зниження ставки, списання відсотків, пролонгація та ін.). Також існують і інші шляхи вирішення проблеми:

  • рефінансування – припускає отримання позики на погашення нинішнього кредиту, інструмент дозволяє уникнути штрафних санкцій та інших негативних наслідків затримок виплат;
  • оголошення себе банкрутом – якщо клієнт підпадає під конкретні критерії (доходи до 50 тис. грн, сума заборгованості від 180 тис. грн, наявність регулярних платежів), можна легально списати з себе всю позику.

Як результат, прострочення по кредиту в УкрСиббанку – проблема серйозна, але вирішуване. Головне – не ховатися, а діяти. Основних шляхів вирішення проблеми три: реструктуризація, рефінансування та банкрутство. У будь-якому випадку слід проконсультуватися з досвідченими юристами, які підкажуть оптимальний варіант саме для вашої ситуації.