⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Цей банк – один з найбільших в Україні. Після об’єднання з Укрсоцбанком Альфа-Банк став найбільшою приватною фінансовою організацією країни. Підприємство обслуговує 1,5 млн осіб, при цьому видача позик – профільний напрям діяльності. Якщо у вас виникло прострочення по кредиту Альфа-Банку, читайте статтю далі. Ви дізнаєтеся, чого очікувати і як діяти в такій ситуації.

Чого очікувати при простроченні кредиту в Альфа-Банку

У разі виникнення заборгованостей банк нараховує штрафні санкції. Їх розмір становить:

  • від 30,01 грн для споживчого позики;
  • від 0,01 грн при реструктуризації заборгованості.

Перша частина штрафу нараховується ввечері на наступний робочий день після граничного терміну оплата. Через 5 календарних днів після цього нараховується друга частина штрафних санкцій.

У разі затримок з виплат банк може діяти різними методами. Найчастіше мова йде про дзвінки внутрішньої служби стягнення або колекторів. Зазвичай це триває протягом декількох місяців. Чекати повістки до суду слід не раніше 12 тижнів, але тут все залежить від типу кредитування і розміри позички.

Як діяти при простроченні кредиту в Альфа-Банку

Якщо справа доходить до судових розглядів, розраховувати на позитивний вердикт позичальникові не слід. Досвідчені юристи можуть відтягнути рішення або добитися більш м’яких умов погашення, але, в будь-якому випадку, закон буде на боці фінансової установи.

Як результат, якщо у вас прострочення по кредиту Альфа-Банку, дійте на випередження. Насамперед спробуйте реструктуризувати борг. Відстрочка платежів, занижена ставка, списання відсотків – якщо переконливо пояснити причину затримок, спільно з представниками банку можна розробити ефективну стратегію виходу з ситуації, що склалася.

Якщо ж банк не бажає йти назустріч, є й інші варіанти вирішення проблеми:

  • рефінансування;
  • пошук посередника, що займається факторингом;
  • ініціація процедури банкрутства.

Останнє рішення в сучасних реаліях виглядає максимально привабливим, враховуючи зміни в законодавстві від 2019 року. Зараз оголосити себе банкрутом стало набагато простіше, особливо, якщо вам допомагають юристи. Такий інструмент можуть використовувати люди, чий борг перевищує 180 тис. Грн, при цьому доходи не дозволяють виплачувати кредит і нормально існувати.

Прострочення по кредиту в Альфа-Банку: висновки

Альфа-Банк – значимий гравець на вітчизняному фінансовому ринку. За останні роки ця установа активізувалося в плані видачі споживчих кредитів, що призвело до зростання частки прострочених виплат.

Якщо у вас є заборгованість перед Альфа-Банком, а погасити її немає можливості, спробуйте реструктуризувати або рефінансувати борг. Також популярним рішенням буде оголошення себе банкрутом – за допомогою досвідчених юристів можна досить швидко уникнути судових позовів, а також припинити дзвінки колекторів.