⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Ідея Банк – це одна з перших фінансових установ країни. Підприємство входить в міжнародну корпорацію Getin Holding S.A. Серед головних напрямків можна виділити видачу споживчих кредитів. Такі позики є досить ризикованими для фінустанови, як результат, прострочення кредиту в Ідея Банк – проблема поширена.

Дії фінустанови при простроченні кредиту в Ідея Банку

Хоча найбільшим акціонером Ідея Банк є польська фінансова група, у випадку з заборгованостями компанія вдається до агресивних і жорстким українським методам. Через кілька тижнів після прострочення вже починають дзвонити колектори з погрозами. Вони будуть зв’язуватися не тільки з позичальником, але також з родичами, начальством і ін. Така психологічна тиснява часто призводить до серйозних проблем на роботі і в особистому житті.

Паралельно починають нараховуватися штрафи і пеня. В результаті заборгованість може збільшуватися в рази. Якщо позичальник і далі не виплачує позику, банк подає позов. Залучення досвідчених юристів допоможе відстрочити проблему, але, як правило, вердикт приймають на користь фінансової установи.

Способи вирішення проблеми при простроченні кредиту в Ідея Банку

Навіть якщо є поважна причина для затримки платежів, справа можна програти. Як результат, краще залагодити всі під час досудових розглядів. Існує кілька способів вирішити справи з фінансовою установою, коли є прострочення кредиту в Ідея Банку:

  • Пролонгація. Найбільш простий варіант. Збільшення періоду дії позики призводить до зростання загальної кредитного навантаження, але дозволяє зменшити розмір щомісячних платежів.
  • Реструктуризація. Якщо пояснити представникам фінансової установи причини виникнення прострочення, можна розраховувати на отримання пільгових умов по виплаті. Банк також не хоче нести судові витрати, тому часто пропонує альтернативні шляхи вирішення питання (списання відсотків, зменшення ставки та ін.).
  • Перекредитування. Отримання нової позики на виплату попередньої дозволить уникнути боргових ям і штрафних санкцій, а також запобігти погіршенню кредитної історії.
  • Ініціація банкрутства. Після недавніх змін в законодавстві у позичальників з’явилася можливість повністю позбутися від боргів і припинити настирливі дзвінки колекторів. Тут важливо розібратися в особливостях діючих нормативних актів, найпростіше це зробити за допомогою спеціалізованого юриста.

Ідея Банк пропонує клієнтам різні умови отримання позики. Фінансова установа спеціалізується на відносно ризикованих споживчих кредитах, що і призводить до зростання боржників. У разі виникнення прострочення радимо вирішити питання під час досудових розглядів. Рефінансування та реструктуризація – більш ефективні варіанти, ніж судовий процес. Також слід розглянути можливість ініціювання процедури банкрутства – з її допомогою багато позичальників можуть швидко і без особливих проблем вирішити питання з кредитом.