⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

У зв’язку з оновленням законодавства громадяни України можуть оголошувати себе неплатоспроможними. Така процедура дозволяє повністю списати кредитні зобов’язання і розв’язувати інші проблеми, пов’язані з простроченими позиками. Ініціювати процес можна за допомогою юриста з питань банкрутства фіз осіб. Залучення професіонала в рази підвищує ймовірність позитивного результату справи.

Що говорить законодавство про банкрутство фізичних осіб

Практика оголошення себе неплатоспроможним активно використовується в розвинених країнах. Така процедура дає можливість «перезапустити» свій фінансовий стан, позбутися від боргових зобов’язань. У 2019 році в Україні оновився законодавство про банкрутство фізичних осіб. Ухвалений Кодекс відкриває перед громадянами нашої країни широкі можливості. На поточний момент оголосити себе неплатоспроможними можуть понад 1 000 000 осіб.

Для запуску процедури потрібно, щоб:

  • платежі за позикою не здійснювалися протягом 2 місяців;
  • у позичальника не було цінне майно;
  • сумарний борг становив понад 180 000 грн.

За результатами можна не тільки списати кредит, але також позбутися від дзвінків колекторів, реструктурувати позику на максимально вигідних умовах і припинити дію різних судових постанов, включаючи та заборону на виїзд з України.

Важливо! Закон про банкрутство фізосіб досить новий. Небагато людей застосовують його на практиці, є ряд бюрократичних обмеження і законодавчих перешкод. Самостійно розібратися в тонкощах чинний нормативно-правових актах без юридичної освіти складно. У зв’язку з цим оптимальним рішенням стане залучення юриста.

Що роблять юристи з питань банкрутства фізосіб

Такі фахівці займаються:

  • підготовкою необхідної для ініціації банкрутства документації;
  • представленням інтересів замовника в суді, якщо справа дійде до таких розглядів;
  • контролем над правильністю проведення процедури;
  • вибором оптимального інструменту списання кредиту (також від боргів можна позбутися в результаті закінчення терміну позовної давності або інвалідності);
  • оцінкою легальності діяльності колекторів і представників банку або МФО;
  • взаємодією з арбітром і державними структурами тощо.

Юристи з питань банкрутства фізосіб – це професіонали, які займаються виключно списанням кредитів клієнтів, а також простроченими борговими зобов’язаннями. Такі юрисконсульти чітко розуміють критерії оголошення себе неплатоспроможним і порядок процедури. Їх залучення дає можливість уникнути непотрібних витрат, а також не сумніватися в гарантованому успіху. Якщо шукаєте досвідчених юрисконсультів, звертайтеся в нашу компанію. Частка виграних справ фахівців «ЗВІЛЬНИМО» становить 92%. При цьому консультації в нашій компанії повністю безплатний.