⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

За період коронавірусної пандемії добробут багатьох громадян України погіршився, що призвело до зростання частки прострочених кредитів. Оскільки виплатити борги по позиці часто немає можливості, слід задуматися про альтернативні розв’язання цього питання. Якщо хочете списати борги, юрист порадить, як саме вийти з ситуації, що склалася. Своєчасне звернення до фахівця дозволить мінімізувати фінансові втрати, уникнути судових позовів і припинити дзвінки представників кредитної установи.

Списати борги: юрист розповідає про можливі варіанти вирішення проблеми

Процедура списання заборгованості в Україні регламентується нормативним законодавством. При цьому є кілька варіантів, завдяки яким банк або мікрофінансова організація можуть пробачити позику. Але, перш ніж списати борги, юристи радять зв’язатися з представником кредитної організації. Оптимальним рішенням стане рефінансування або реструктуризацію заборгованості. У першому випадку береться нова позика на погашення попередньої – це дозволяє уникнути додаткових штрафів. Другий варіант передбачає зміну умов кредитування (зниження ставки, списання відсотків, пролонгація).

Якщо немає можливості вирішити проблему з представниками банку в досудовому порядку, розгляньте варіант списання позики. Найпростіше це зробити після закінчення терміну позовної давності (з моменту останнього платежу має пройти 36 місяців). Якщо під час дії кредиту позичальник втратив працездатність, а також є відповідний поліс, обов’язки перейдуть на плечі страхової компанії.

Важливо! Після оновлення законодавства у 2019 році для фізичних осіб також стала доступною процедура банкрутства. Якщо борг становить від 30 мінімальних зарплат, відсутня цінне майна, а поточні доходи не перекривають розмір щомісячних платежів, кредит можна списати або рефінансувати.

Ініціація цієї процедури дозволяє:

  • позбутися заборгованості;
  • зняти судові заборони;
  • припинити дзвінки колекторів.

Де знайти юриста, щоб списати борги

Незалежно від ситуації, що склалася, для списання боргу бажано проконсультуватися з юристом. Залучення до справи досвідченого фахівця дає можливість вибрати оптимальний варіант вирішення проблеми, а також своєчасно почати діяти в разі виникнення простроченої заборгованості. Якщо вас цікавить юридична допомога з питань списання боргів, зв’яжіться з представниками компанії «ЗВІЛЬНИМО».

Клієнтів тут чекають:

  • швидке закриття справ;
  • легальне списання кредитів;
  • допомога досвідчених фахівців, сумарна частка виграних справ яких становить 92%.

Наявність простроченого кредиту – не привід ховатися. Юристи радять відразу ж звернутися до представників фінансової установи для реструктуризації або рефінансування. Якщо кредитна організація не піде назустріч, зв’яжіться з фахівцем. Допомога юрисконсульта дозволить своєчасно позбутися від боргових зобов’язань по закінченню позовної давності або шляхом банкрутства.