⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

У 2019 року в Україні змінився Кодекс з питань банкрутства. Тепер така процедура доступна і фізособам. Ініціювати процес допоможе адвокат з питань банкрутства. Залучення фахівця дозволить уникнути різних нюансів і підводних каменів, а також мінімізувати фінансові втрати.

Чим займається адвокат з питань банкрутства

Банкрутство – це процедура, що дозволяє позбутися від боргових зобов’язань. У світі така практика поширена в протягом тривалого періоду, при цьому з недавнього часу оголосити себе неплатоспроможним можуть також громадяни України.

Це рішення можливо, якщо борги перед кредитними організаціями перевищують суму, еквівалентну 30 мінімальним заробітним платом. Серед інших умов ініціації банкрутства виділяють:

  • відсутність цінного майна;
  • виплата не більше 50% від необхідної суми протягом останніх 2 місяців;
  • відсутність доходу, який дозволяє покрити позику.

Важливо! Враховуйте, що адвокат з питань банкрутства юридичних осіб для такого процесу не підійде. Підвищити ймовірність успіху допоможе залучення професіонала, що спеціалізується саме на фізосіб.

Юрисконсульт підготує необхідну документацію, а також представить інтереси замовника в суді. Фахівці, що займаються списанням прострочених боргів, знають порядок процедури банкрутства. Працівники юридичних компаній розуміють, що потрібно зробити, щоб уникнути проблем з призначеним арбітром, колекторами, представниками фінансової установи та суддею.

Що буде, якщо не звернутися до адвоката з питань банкрутства

Оголосити себе неплатоспроможними можуть понад 1 млн громадян України. При цьому ініціація такої процедури – тривалий і трудомісткий процес. Можна зайнятися всім самостійно, але ймовірність позитивного результату справи буде мінімальною. Пройти крізь кола бюрократичного пекла допоможе профільний юрист. Спеціаліст підкаже, як правильно діяти, підготує пакет документів і розв’язувати інші питання. Завдяки залученню юрисконсульта боржникові не доведеться самостійно розбиратися в тонкощах законодавства. При цьому люди, далекі від процедури оголошення фізосіб неплатоспроможним, можуть наробити помилок, що призведе до відмови в банкрутство і додаткових витрат.

Змінене законодавство дає можливість громадянам України списувати борги відразу декількома способами. При цьому банкрутство – найбільш вигідний варіант, оскільки нема потреби чекати закінчення терміну позовної давності. Умови оголошення себе неплатоспроможним щодо несуворих, але такий процес тривалий і складний. Самостійно розібратися в усіх нюансах важко, більш ефективним рішенням стане залучення адвоката з питань банкрутства фізосіб.