⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Коронавірусна криза і нестабільна військово-політична ситуація обернулися для більшості громадян України скороченням доходів. В результаті повернення оформлених позик став серйозною проблемою для багатьох. У ситуації, коли немає можливості виплатити позику, а дзвінки колекторів уже серйозно заважають жити, на допомогу прийде онлайн-юрист з питань банкрутства

Чи дійсно може допомогти онлайн-юрист з питань банкрутства

Оголосити себе неплатоспроможними можуть понад 1 млн українців. Хоча такий процес запускають деякі, після внесення змін до Кодексу про банкрутство у 2019 році процедура стала доступною для громадян України. При цьому оголошення себе неплатоспроможним практично не накладає на боржника ніяких обмежень.

Самостійно розібратися з нюансами такого процесу важко. Щоб списати борги, зняти судові заборони та припинити дзвінки колекторів, доведеться вивчити тонкощі законодавства, а також витратити багато часу на проходження різних перевірок і взаємодія з що контролює органами. Уникнути цього дозволить звернення до професіоналів.

Необов’язково витрачати сили і йти в офіс, допомогти ініціювати процес може й онлайн-юрист з питань банкрутства. Якщо хочете дізнатися, чи можна в конкретній ситуації запустити таку процедуру, необхідно тільки заповнити анкету з 4 питань на нашому сайті, після чого фахівець сам зв’яжеться з вами.

Важливо! Існує ще більш простий спосіб розв’язувати проблему. Позбутися від кредитів можна, просто закачати мобільний додаток «ЗВІЛЬНИМО». З його допомогою позичальники зможуть раз і назавжди списати позика без будь-яких зусиль.

Коли звертатися до онлайн-юристу з питань банкрутства

Існує 3 основних параметри, які визначають можливість оголошення себе банкрутом:

  • розмір позики – сумарно обов’язки повинні перевищувати 30 мінімальних зарплат;
  • платежі за позикою – для ініціації банкрутства необхідно не перераховувати для кредитора кошти протягом 2 місяців і більше;
  • майно – у позичальника не повинно бути власності, яку можна заарештувати, також важливо, щоб за останній період були відсутні великі фінансові угоди.

Консультації онлайн-юриста з питань банкрутства – це кращий спосіб позбутися від боргових зобов’язань. З 2019 року оголосити себе неплатоспроможними може досить велика кількість громадян України. Самостійно ініціювати процедуру складно, тому краще звернутися до юрисконсульта, який займається простроченими кредитами. Таке рішення дозволить підвищити ймовірність успішного закриття справи, а також мінімізувати фінансові втрати, викликані списанням позики.