⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

ПриватБанк – це найбільша фінансова установа в Україні. Кількість клієнтів організації досягає 18 млн осіб. Видача позик – одне з ключових напрямків діяльності компанії. Як результат, проблема прострочення по кредиту ПриватБанк може виникати у багатьох людей. У статті ми обговоримо, до яких наслідків призводить затримка виплат, а також опишемо способи виходу з цієї ситуації.

Чим небезпечні прострочення по кредиту в ПриватБанку

Про заборгованість вам нагадає повідомлення від фінансової установи. Також вивчити поточний стан кредиту можна за допомогою Приват24, терміналів або у відділенні банку. Наявність простроченої заборгованості призводить до ряду негативних наслідків:

  • нарахування штрафних санкцій;
  • погіршення кредитної історії;
  • регулярні дзвінки представників банку і колекторів;
  • зменшення кредитного ліміту;
  • конфіскація майна;
  • подача судових позовів тощо.

Коли виникло прострочення по кредиту в ПриватБанку, слід відразу ж зробити певні дії. Чим довше затягувати, тим більше пеня. При цьому поведінка представників фінансової установи з плином часу буде ставати все більш агресивною.

Рефінансування, реструктуризація і банкрутство при простроченому кредиту ПриватБанк

Найперший крок при виникненні простроченої заборгованості – звернутися в банк. У разі наявності поважної причини (хвороба, втрата працездатності) висока ймовірність, що фінансова установа піде назустріч клієнту і пом’якшить умови видачі позики. Завдяки реструктуризації можна суттєво зменшити розмір щомісячного платежу, а також уникнути різних штрафних санкцій.

Додатково при простроченому кредиту ПриватБанку можна оформити ще одну позику, направивши його на погашення попередньої позики. Рефінансування дозволяє своєчасно закрити заборгованість, але збільшує загальне навантаження на сімейний бюджет. Враховуйте, що взяти нову позику можна не тільки в ПриватБанку, але також в будь-якому іншій фінансовій установі.

Якщо розмір позики перевищує 180 тис. грн, а доходів клієнта недостатньо, щоб лікувати борг і нормально жити, слід задуматися про процедуру банкрутства. З її допомогою можна:

  • позбутися від дзвінків колекторів;
  • повністю списати борг;
  • зняти заборону на виїзд за межі країни.

В силу нестабільної економічної ситуації, хвороб, скорочень, викликаних коронавірусів, а також ряду інших причин у позичальників може виникати прострочення по кредиту ПриватБанку. Затримки виплат чреваті рядом негативних наслідків, аж до конфіскації майна.

До судових розглядів краще ситуацію не доводити, більш оптимальним рішенням стане реструктуризація або рефінансування боргу. В окремих випадках також можна запустити процедуру банкрутства, що дозволяє повністю позбутися від заборгованості, мінімізувавши кінцеві втрати.