⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Оскільки Альфа-Банк обслуговує понад 1,5 млн громадян України, прострочення в таких клієнтів фінансової установи виникає досить часто. Коли у співробітників організації не виходить стягнути позику своїми силами, вони привертають профільних фахівців. У такій ситуації слід знати, як позбутися від колекторів Альфа-Банку, щоб уникнути постійних дзвінків і психологічного тиску.

Чому важливо розуміти, як позбутися від колекторів Альфа-Банку

Прострочена заборгованість небезпечна зростанням відсотків і пені, судовими заборонами та рядом інших негативних наслідків. При цьому найбільше позичальників дошкуляють колектори. Такі працівники постійно дзвонять, загрожують і чинять тиск на людину. Також вони можуть зв’язуватися з близькими й знайомими, що псує життя боржника. Знаючи, як позбутися від колекторів Альфа-Банку, цих проблем можна уникнути.

Перш за все, позичальникові необхідно враховувати, що дії працівників щодо стягнення кредитів регламентує законодавство України. Таким співробітникам не можна дзвонити понад 2 разів на день, вони не можуть зв’язуватися з родичами та близькими, які не зазначені в кредитному договорі та ін. Також працівникам заборонено погрожувати позичальникові.

Важливо! Якщо ви не знаєте, чи діє колектор в рамках закону, зв’яжіться з юрисконсультом. Досвідчений фахівець дозволить швидко позбавитися від настирливих дзвінків.

Як позбутися від колекторів Альфа-Банку: основні варіанти розв’язання проблеми

Навіть якщо довести, що певний колектор переступає закон, це дозволить припинити дзвінки тільки від певної фірми, незабаром же банк передасть кредит в інше агентство.

При цьому існують способи, які допоможуть позбутися від колекторів назавжди:

  • рефінансування – завдяки новій позиці можна уникнути попередніх боргових зобов’язань;
  • реструктуризація – передбачає зміну умов повернення позики в сторону послаблень;
  • інвалідність – якщо у позичальника є поліс, зобов’язання на себе візьме страхова компанія;
  • банкрутство – завдяки такій процедурі позику реструктуризують на 5-15 років або спишуть;
  • витікання періоду подачі позову – для стягнення коштів через суд у банку є 36 місяців від моменту останнього платежу.

Тим, хто цікавиться, як позбутися від колекторів Альфа-Банку, важливо розуміти, що навіть якщо такі працівники діють поза законом, дійсно розв’язувати проблему можна лише за допомогою погашення або списання боргу. Для початку зв’яжіться з фінансовою установою з метою реструктуризації або рефінансування позики. Якщо це не допоможе, зверніться до юристів компанії «ЗВІЛЬНИМО» для ініціації процедури банкрутства або списання кредиту іншим шляхом.