⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Постійні дзвінки та листи від працівників колекторської компанії – одна з головних проблем при виникненні простроченої заборгованості. Позичальникам важливо враховувати, що у 2021 році законодавство в цьому плані сильно змінилося, тепер такі фахівці зобов’язані діяти цивілізовано, без загроз і настирливого звернення до близьких та колег. Якщо ж проблеми залишаються, боржнику необхідно розуміти, як позбутися нав’язливих колекторів.

Як позбутися від настирливих дзвінків колекторів, якщо немає боргів

Досить часто такі фахівці зв’язуються не з самими боржниками, а з близькими, знайомими або колегами позичальника. Якщо вас цікавить, як позбутися від дзвінків колекторів на роботу або родичам, то розв’язання питання щодо простого. Такі дії співробітників по стягненню кредитів протизаконні. Колекторам можна дзвонити виключно:

  • позичальникові;
  • гаранту;
  • поручителю.

Важливо! Коли колектори продовжують дзвонити, при цьому ви не пов’язані з позичальником, або не є учасником кредитного договору, попросіть працівника надати інформацію про позику, скинути підтверджують кредитні відносини документи, а також пояснити причину звернення до вас. Після цього подайте скаргу до Асоціації учасників Колекторського Бізнесу України та Незалежну Асоціацію українських Колекторних Агентств.

Як позбутися нав’язливих дзвінків колекторів позичальникові

Враховуйте, що діяльність таких працівників жорстко обмежена. Співробітникам агентств по стягненню кредитів не можна дзвонити вночі, забороняється використовувати автоматизоване ПО для зв’язку з клієнтами, а кількість можливих комунікацій з боржником становить 2 рази в день. Якщо права позичальників порушуються, є можливість позбутися від дзвінків колекторів. Для цього потрібно зв’язатися з юристами або подати відповідну скаргу.

Попри послаблення, співробітники колекторської компанії все ще можуть приймати певні дії по стягненню коштів, тільки працювати тепер вони повинні більш цивілізовано. Якщо ви хочете назавжди припинити їх дзвінки, необхідно:

  • погасити борг;
  • рефінансувати позику – інструмент передбачає оформлення нової позики, яким гаситься попередній кредит;
  • реструктурувати зобов’язання – дозволяє продовжити термін дії договору і зменшити розмір щомісячних виплат;
  • списати кредит – для цього необхідно оголосити себе банкрутом, також можливі варіанти отримання інвалідності або закінчення періоду позовної давності.

Питання: «Як позбутися від настирливих колекторів?» виникає у багатьох. У більшості випадків надмірна активність таких працівників є незаконною. Але назавжди припинити взаємодії з фахівцями щодо стягнення кредитів дозволить тільки списання боргу або погашення позики. Розв’язувати проблеми з простроченими позиками допоможуть досвідчені юрисконсульти. Звернення до таких працівників дозволяє швидко і без проблем позбутися від боргових зобов’язань, судових заборон і дзвінків колекторів.