⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

В силу певних причин повернути позику виходить далеко не у всіх позичальників. Така ситуація загрожує штрафними санкціями, дзвінками колекторів, судовими заборонами та іншими негативними наслідками. Уникнути більшості проблем допоможе юрист з питань банкрутства фізичних осіб. Досвідчений фахівець підкаже, як оголосити себе неплатоспроможним, а також списати борги.

Коли слід замовити послуги юриста з питань банкрутства фізичних осіб

Після поновлення нормативно-правових актів у 2019 році процедура банкрутства стала доступною фізособам. Для оголошення себе неплатоспроможним необхідно відповідати наступним критеріям:

 • розмір заборгованості досягає 180 тис. грн (30 мінімальних заробітних плат);
 • платежі за позикою за останні два місяці не перевищують 50% від необхідної суми;
 • відсутнє майно, яке можна направити на повернення позики;
 • в найближчому майбутньому не передбачається отримання стабільного доходу, що дозволяє покрити кредит.

Важливо! Якщо не впевнені, чи потрібні вам послуги юриста з питань банкрутства фізичних осіб, зв’яжіться зі співробітниками компанії «ЗВІЛЬНИМО». Консультації абсолютно безкоштовні, з їх допомогою позичальник зможе визначитися з подальшими діями.

Що дає звернення до юриста з питань банкрутства фізичних осіб

Ініціація такої процедури дозволяє:

 • повністю списати заборгованість;
 • реструктурувати позику на 5, 10 або 15 років (залежить від типу кредиту);
 • зняти судові заборони;
 • припинити колекторські дзвінки.

При цьому банкрутство практично не накладає на позичальника обмежень. В ході процесу не можна укладати великі фінансові угоди. Також протягом наступних 60 місяців не вийде повторно оголосити себе неплатоспроможним. Додатково під час дії 5-річного періоду необхідно сповіщати співробітників банків і МФО про банкрутство у разі оформлення нової позики. Більше ніяких істотних заборон немає, що робить українське законодавство максимально лояльним до людей, які оголосили себе неплатоспроможними.

Де замовити послуги юриста з питань банкрутства фізичних осіб

Компанія «ЗВІЛЬНИМО» надає жителям України допомогу в питанні списання кредитної заборгованості. Для клієнтів тут підготували ряд переваг:

 • гарантія позитивного результату (частка успішних справ становить 92%);
 • індивідуальний підхід;
 • оперативне завершення судових розглядів.

Послуги юриста з питань банкрутства фізичних осіб – це можливість уникнути багатьох проблем під час розв’язання питання, пов’язаного з простроченням. Фахівці чітко розуміють особливості поточного законодавства, а також знають порядок списання кредитів. Залучення професіоналів в рази підвищує ймовірність позитивного результату ситуації в разі судових розглядів з банками та МФО.