⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Прострочення по кредитах можуть виникнути у кожного. Від скорочення на роботі до втрати працездатності в результаті інвалідності – існує маса причин, здатних привести до неможливості виплати позики. В результаті клієнтам банків і МФО необхідно чітко усвідомлювати, що робити в разі боргової ями, і як позбутися від боргів по кредитах.

Поради юристів про вихід з боргової ями: як позбутися від боргів з мінімальними втратами

Перш за все, слід чітко оцінити поточну ситуацію. Якщо виходить своєчасно виплатити позику, бажано це зробити. При невеликих затримках ніяких страшних наслідків не буде, досить перевести на рахунок фінансової організації необхідний платіж з урахуванням нарахованої пені. Якщо ж мова йде про тривалу простроченість, це призводить до такого:

  • дзвінки працівників колекторської служби;
  • арешт майна, його подальший продаж через аукціон;
  • утримання частини заробітку;
  • судові заборони на виїзд за межі країни тощо.

Уникнути проблеми можна, якщо реструктурувати або рефінансувати позику. Перше рішення передбачає зміну умов видачі кредиту, другий направлено на отримання нової позики, який покриє попередній. Все це дозволяє уникнути боргової ями й знизити кредитне навантаження.

Важливо! Головне для позичальника – не уникає представників фінансової установи. Ігнорування проблеми призводить до зростання штрафних санкцій. Чим раніше почати діяти, тим нижче будуть витрати.

Коли погасити позику немає можливості, задумайтеся про списання кредиту. Перший варіант – закінчення строку позовної давності (для цього потрібно не виплачувати позику 36 місяців). При наявності поліса в разі втрати працездатності кредитні обов’язки переходять страхової компанії. Також фінансові установи прощають позичальникам борг при ініціації фізособою банкрутства.

Боргова яма: як позбутися від боргів, і до кого варто звернутися

У фінансових установ є багато інструментів, що дозволяють стягнути борг. При цьому такі організації не завжди діють законно, ініціюють додаткові перевірки навіть у разі закінчення терміну позовної давності та затягують процес списання кредиту. Уникнути цього можна, звернувшись до досвідчених юристів. Компанія «ЗВІЛЬНИМО» гарантує клієнтам позитивний результат справи. Фахівці вже допомогли майже 12000 позичальників. Звертаючись сюди, можна розраховувати на:

  • припинення дзвінків колекторів;
  • законне списання або реструктуризацію позики на 5-15 років;
  • якісне ведення справи в суді.

Якщо вас цікавить, як позбутися від боргів при борговій ямі, головне тут – вчасно почати діяти. Є кілька розв’язання такої проблеми: від рефінансування до банкрутства. Без знань юридичних тонкощів важко підготувати необхідні документи та погодити питання з фінансовою організацією, тому оптимальним виходом стане звернення в компанію, яка спеціалізується на списання прострочених кредитів.