⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Позичальників, які не можуть впоратися зі своїми кредитними зобов’язаннями, часто цікавить питання: “Як списати борги онлайн”. У статті ми поговоримо про законність такої процедури, а також обговоримо методи, що дозволяють позбутися від прострочених кредитів, взятих у банку або МФО. За допомогою наших рекомендацій боржники зможуть мінімізувати фінансові втрати, уникнути судових позовів і позбутися від дзвінків колекторів.

Як списати борги онлайн

В інтернеті часто зустрічаються оголошення, в яких говорять про можливість списати борги онлайн. Попри те, що процедура вибачення банками кредитів в Україні допустима, зробити все через інтернет не вийде.

Можливість списання позик фінансовими організаціями передбачена вітчизняними нормативно-правовими актами, але для цього потрібні певні дії боржника (подача позову до суду, підписання договору з банком або МФО та ін.). Єдине, можна звернутися в спеціалізовану юридичну компанію, яка допоможе заощадити час і сили позичальника. У такому випадку всі необхідні підготовчими роботами займуться фахівці.

Важливо! Виходячи з особливостей функціонування певної фінансової організації, а також нюансів підписаного позичальником договору, можливі шляхи списання кредиту часто відрізняються. Щоб точно зрозуміти, як діяти в конкретній ситуації, слід проконсультуватися з юристом. Якщо самостійно готувати необхідну документацію, а також представляти інтереси в суді, ймовірність позитивного результату значно зменшується.

Як списати борги по онлайн-кредитах за допомогою банкрутства.

Є кілька способів позбавитися від боргових зобов’язань. Такі варіанти однакові для всіх позичальників, незалежно від того, оформили кредит онлайн або уклали угоду в банку. Якщо не виплачувати позику протягом 3 років, позику можуть пробачити через закінчення строку позовної давності. У разі ж інвалідності й втрати працездатності виплатою позики займеться страхова компанія (якщо є необхідний поліс).

Але, в силу нещодавно прийнятого Кодексу України про банкрутство, найкращим рішенням стане оголошення себе неплатоспроможним. Запустити таку процедуру можна, якщо:

  • сума боргу становить від 180 000 грн;
  • доходи не дозволяють виплачувати позику в нормальному порядку;
  • відсутнє майно;
  • за останній рік не укладалися великі фінансові угоди.

Виходячи з вимог нинішнього законодавства, списати борги онлайн не вийде. При цьому позичальники можуть звернутися за допомогою до юридичної компанії, яка займається такими питаннями. Досвідчені фахівці підготують необхідні документи, а також представлять інтереси клієнта в суді або ініціюють процедуру банкрутства. В результаті боржник зможе позбутися від кредитів, отриманих у банку або онлайн, заощадивши собі час і сили.