⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

В силу непростої економічної обставини, питання списання кредитних боргів все частіше турбує жителів України. Позичальникам важливо чітко розуміти умови такої процедури, а також її порядок. Дотримуючись наших рекомендацій, боржники зможуть уникнути судових позовів та інших негативних наслідків затримок по виплатах.

Як в Україні законно списати кредити

Невиплата позики банкам і МФО призводить до збільшення заборгованості, частим дзвінкам колекторів, забороні на виїзд з країни і іншим негативним наслідкам. Коли є можливість своєчасно повернути позику, бажано не пропускати дати платежів. В іншому випадку задумайтеся про можливість реструктуризації (зміна умов угоди) або рефінансування (оформлення нової позики на погашення попередньої).

Важливо! Чи законно списати кредит можна, але ця процедура досить складна. Самостійно вирішити таке питання важко – радимо попередньо проконсультуватися з юристами. Фахівці оцінять поточну ситуацію, а також підкажуть оптимальні шляхи вирішення проблеми.

Ключові умови списання кредитів

Такі питання чітко регламентуються чинними нормативними актами. Щоб списати борги за кредит, у позичальника повинні бути серйозні підстави:

  • відсутність власного майна – це стосується лише беззаставних договорів;
  • офіційне визнання позичальника банкрутом – сучасне законодавство спростило процес списання кредитів і боргів, оголосити себе неплатоспроможним можуть багато жителів України;
  • минув строк позовної давності – він становить 3 роки з моменту останнього платежу (швидше за все, після цього клієнта внесуть до чорного списку, тому отримати позику надалі не вийде);
  • інвалідність – в такому випадку до питання списання заборгованості за кредитом залучається страхова компанія.

Куди звертатися за списанням кредитів в Україні

Навіть якщо минув строк позовної давності, фінансові установи можуть влаштовувати додаткові перевірки і затягувати процедуру списання кредитів населенню. Вирішити це питання можна шляхом судового розгляду. Позичальнику важливо підготувати необхідну документацію і ретельно вивчити чинне законодавство. Враховуйте, що в більшості ситуацій, коли боржник сам представляє свої інтереси, суд приймає рішення в сторону фінансової установи. Як результат, позичальникові важливо знайти досвідченого юриста.

Якщо вас цікавить законне списання кредитів, радимо звернутися до фахівців компанії «ЗВІЛЬНІМО». Співпрацюючи з нами, клієнти можуть розраховувати на:

  • швидке завершення судових процесів;
  • зняття заборони на виїзд за кордон;
  • припинення дзвінків колекторів.

Важливо! За період діяльності ми списали понад 170 млн грн, при цьому частка виграних справ досягає 92%.

З компанією «ЗВІЛЬНІМО» позичальники можуть розраховувати на швидке і безпроблемне списання будь-яких боргів.