⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Сервіс швидкого кредитування Moneyveo користується популярністю серед жителів України. Простота отримання позики – головна перевага цієї компанії. З іншого боку, не у всіх позичальників є можливість своєчасно проводити виплати. У такій ситуації важливо чітко розуміти, як діяти при простроченому кредиту Манівео, щоб мінімізувати ризики та фінансові втрати.

Як діє сервіс при простроченні кредиту Манівео

Понад 1 млн українців регулярно користуються послугами Moneyveo, за роки існування компанія видала понад 21 млрд грн кредитних коштів. Користуватися онлайн-сервісом досить зручно, середній час отримання позики становить 8 хвилин. Це і пояснює популярність фінансової компанії.

Moneyveo лояльно ставиться до боржників, оскільки при виникненні затримок надає клієнтам пільговий період, який триває 72 години. Враховуйте, що при банківських переказах гроші можуть йти на рахунок сервісу протягом 3 днів. Як результат, краще не затягувати з оплатою.

З четвертого дня прострочення по кредиту Moneyveo зобов’язання клієнта перераховуються під базову процентну ставку, складову 1,7% добових. Крім того, на залишок позики нараховуються 2,3% за кожні 24 години затримки (не більше 90 календарних днів). Після завершення дисконтного періоду фінансова компанія може вдаватися до всіх стандартних заходів стягнення позики, включаючи дзвінки колекторів і подачу позову до суду. Також у Moneyveo є право передати вимоги по позиці третім особам.

Можливі шляхи виходу з ситуації при простроченні кредиту Moneyveo

Найпростіший спосіб уникнути негативних наслідків – повернути всю суму кредиту або виконати умови пролонгації, зазначені в договорі. Якщо такої можливості немає, слід скористатися іншими інструментами:

  • Рефінансування. У такому випадку клієнт бере позику на погашення існуючого боргу. Це дає можливість уникнути нарахування додаткових відсотків, а також зберегти хорошу кредитну історію. Оформити нову позику можна не тільки в Moneyveo, але і в іншої фінансової установи.
  • Ініціація банкрутства. Сучасне законодавство істотно спрощує запуск такої процедури для фізичних осіб. Якщо позичальник вживає активних заходів з погашення позики, при цьому доходи не дозволяють погасити кредит в нормальному порядку, можна повністю списати борг. Оформити необхідну для ініціації банкрутства документацію допоможуть спеціалізовані юристи.

При простроченому кредиту Манівео бажано якомога швидше погасити борг. Це дозволить уникнути постійних дзвінків колекторів і судових позовів. В іншому випадку слід розглянути альтернативні шляхи вирішення проблеми: рефінансування або запуск процедури банкрутства. Важливо лише не залишати ситуацію на самоплив, тільки цілеспрямовані дії допоможуть позичальникові мінімізувати втрати.