⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

ПУМБ – найбільший український банк з приватним капіталом. Установа обслуговує понад 1,2 млн клієнтів. Клієнти цінують організацію за надійність. Навіть в умовах кризи 2014-2015 рр. відкривалися нові відділення підприємства, в той час, як інші банки закривалися. Оскільки важливим напрямком діяльності компанії виступає видача позик, прострочення по кредиту ПУМБ може виникнути у багатьох громадян країни. При появі проблеми важливо відразу ж діяти, щоб мінімізувати кінцеві витрати, а також уникнути ризиків.

Пільговий період при простроченому кредиту ПУМБ

Навіть невеликі затримки чреваті штрафними санкціями, що призводить до збільшення кредитного навантаження. В умовах коронавірусних обмежень ПУМБ пропонує клієнтам досить лояльні умови повернення коштів. Зараз у позичальників є можливість оформити канікули з пролонгацією періоду дії позики. Платежі не анулювати, але є можливість істотно їх зменшити до відсотків і комісії, які не виплачуючи саме тіло.

Умови отримання:

  • термін дії пільгового періоду досягає 3 місяців;
  • раніше на позику кредитні канікули не оформлялися;
  • відсутня прострочена заборгованість, що перевищує розмір щомісячної виплати.

Як результат, важливо не затягувати, якщо у вас виникло прострочення по кредиту ПУМБ. Бездіяльність призведе до нарахування додаткових відсотків, штрафів і пені. Крім того, є ймовірність отримати заборону на виїзд за кордон, погіршити кредитну історію тощо. Краще відразу звернутися в банк, це дозволить розраховувати на максимально вигідні умови повернення коштів.

Інші варіанти дій при простроченому кредиту у ПУМБ

Якщо немає можливості оформити кредитні канікули, слід задуматися про:

  • рефінансуванні – в такому випадку клієнт бере нову позику, якій гасить попередню, це рішення дозволяє уникнути штрафних санкцій і погіршення кредитної історії;
  • реструктуризації – якщо є серйозні причини затримувати виплати (хвороба, втрата працездатності), банк може запропонувати повернення коштів на пільгових умовах (списання відсотків, знижена ставка);
  • оголошення себе банкрутом – за допомогою спеціалізованих юристів можна ініціювати процедуру неплатоспроможності, що дозволяє списати борг.

Прострочення по кредиту ПУМБ – це поширена проблема, якщо враховувати нинішню нестабільну ситуацію в Україні та світі. Головне тут не ховатися, а приймати певні дії. У позичальників є кілька способів вирішення проблеми, включаючи оформлення кредитних канікул, реструктуризацію і рефінансування. Крім того, після нещодавніх змін в законодавстві з’явилася можливість легально списати борги шляхом оголошення себе банкрутом.