⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Постійні дзвінки близьким, родичам і колегам, сотні листів з погрозами та інше психологічний тиск – ось з чим асоціюються фахівці зі стягнення кредитів. У зв’язку з цим питання: «Як позбутися від колекторів через телефон?» часто цікавить позичальників. Що діє в Україні нормативні акти чітко регулює роботу співробітників по стягненню позик, при цьому прийнятий у 2021 році Закон № 1349-IX істотно спрощує боржникам життя.

Як швидко позбутися від колекторів: що говорить законодавство

Розроблені Президентом зміни до законодавства України чітко регламентують поведінку як кредиторів, так і фахівців зі стягнення боргів в разі виникнення прострочених позик. Якщо цікавитеся, як позбутися від колекторів МФО і банків, важливо чітко розуміти, як можуть діяти такі працівники, а також які існують обмеження. Основні нововведення Закону № 1349-IX:

 • колекторам не можна шантажувати та погрожувати позичальникові;
 • забороняється зв’язуватися з родичами, сусідами чи колегами (виняток – конкретна людина виступала поручителем або гарантом);
 • співробітник зобов’язаний представитися, оголосити назву фірми та чітко вказати розмір боргу з розбивкою на тіло, відсотки й штрафні санкції;
 • забороняються нічні дзвінки;
 • всі колекторські компанії повинні бути внесені до спеціального реєстру;
 • забороняється автоматично обдзвонювати боржників.

Важливо! Якщо не знаєте, чи можна позбутися від колекторів в конкретній ситуації, а також порушуються права позичальника, зв’яжіться з юрисконсультом. Залучення професіоналів гарантує швидке припинення дзвінків фахівців зі стягнення позик.

Як назавжди позбутися від колекторів

Діяльність працівників по стягненню боргів регламентується законодавством і відповідним Кодексом. Крім того, за такими фахівцями стежать Асоціація учасників Колекторського Бізнесу України та Незалежна Асоціація Українських Колекторських Агентств. У разі неприпустимих дій, позичальникові або людині, яка страждає від дзвінків працівників по стягненню прострочених виплат, слід подати скаргу в НАТО і ЄС.

Але якщо вас цікавить, як позбутися від листів колекторів назавжди, необхідно вирішити проблему із заборгованістю. Зробити це можна кількома способами:

 • погашення позики;
 • рефінансування;
 • реструктуризація;
 • списання боргу (інвалідність, банкрутство та закінчення строку позовної давності).

У кожного варіанту є плюси й мінуси, визначитися з конкретним рішенням допоможе юрист.

Як правильно позбутися від колекторів: куди звернутися за розв’язання проблеми

Компанія «ЗВІЛЬНИМО» підкаже, як позбутися від загроз колекторів, а також законно списати кредит. Фірма вже допомогла більш ніж 12 тис. Боржників, при цьому фахівці гарантують, що працівники по стягненню кредитів більше не будуть турбувати вас, вашу сім’ю і близьких. Звертаючись сюди, клієнти отримують ряд переваг:

 • супровід та підтримка на всіх етапах розглядів;
 • професійне представлення інтересів в суді;
 • підготовка необхідної документації без участі замовника.

Якщо бажаєте дізнатися, як законно позбутися від колекторів, то вирішити таку проблему щодо просто. Сучасні нормативні акти чітко вказують, що таким працівникам робити не можна. Більш складне завдання – позбутися від боргових зобов’язань. Списати кредит, а також припинити погрози та постійні дзвінки допоможуть юрисконсульти компанії «ЗВІЛЬНИМО».