⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Невиплата позики – поширена проблема. Україна лідирує за часткою прострочених кредитів в Європі, при цьому війна на Сході й Коронавірусна криза значно погіршили ситуацію. Часто позичальники шукають рішення на питання, як позбутися від боргів, на Ютубі та інших інтернет-ресурсах. Важливо враховувати, що легальний вихід із ситуації з простроченням є. При цьому законодавство постійно змінюється, так що необхідно брати до уваги не тільки рекомендації блогерів, але також консультуватися з юристами.

Як позбутися від боргів: чи діють Ютуб-поради

Вивчивши рекомендації на YouTube, а також проаналізувавши чинне в Україні законодавство, ми підготували добірку інструментів, що дозволяють вирішити проблему з простроченим позикою:

  • реструктурування боргу – передбачає зниження ставки, пролонгацію або списання відсотків (важлива наявність вагомої причини в затримках платежів);
  • рефінансування кредиту – в такому випадку за допомогою нової позики гаситься попередня, інструмент дає можливість запобігти нарахування штрафних санкцій;
  • списання позики по інвалідності – втрата працездатності при наявності поліса дозволяє перекласти обов’язки на страховика;
  • витікання періоду позовної давності – банк або МФО можуть стягнути борг протягом 36 місяців від дати останнього платежу, потім кредит списується;
  • ініціація банкрутства – оголошення себе неплатоспроможним дає можливість реструктурувати позику на великий термін або списати позику, для запуску процедури розмір зобов’язань повинен перевищувати 30 мінімальних зарплат.

Важливо! Вибір конкретного інструменту залежить від особливостей поточної ситуації. Щоб не допустити помилок, а також законно списати борг, порадьтеся з юрисконсультом.

Чи законні поради на Ютубі про те, як позбутися від боргів

В інтернеті є безліч оголошень про можливість списати борги швидко та онлайн. Враховуйте, що ролики на YouTube найчастіше готують не юристи, а блогери. Крім того, інформація у всесвітній мережі здатна застарівати, тоді як законодавство постійно удосконалюється, регулярно вводяться нові норми. Наприклад, банкрутство фізичних осіб стало можливим лише після 2019 року. В результаті Ютуб здатний дати тільки основу, тоді як розробляти детальний план вирішення проблеми слід з юристом.

Компанія «ЗВІЛЬНІМО» вже 3 роки займається списанням прострочених кредитів в Україні. За цей період досвідчені юристи допомогли 12 тис. Чоловік, частка успішних справ становить 92%. Кваліфіковані фахівці вникнуть особливо конкретно вашої проблеми, а потім розроблять оптимальні шляхи її вирішення, гарантуючи позитивний результат.

Якщо цікавитеся, як позбутися від боргів, Ютуб – не найкраще джерело інформації. Відомості там не завжди правдиві та актуальні. Попри те, що легальні способи списання кредитів в Україні існують, самостійно розібратися в тонкощах такого процесу складно. Щоб уникнути помилок, а також мінімізувати витрати, варто зв’язатися з юристом, який дійсно допоможе вирішити проблему з простроченим позикою.