⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

У разі виникнення прострочень по позиках є кілька способів вийти з ситуації, що склалася. Якщо раніше оптимальним рішенням були реструктуризація і рефінансування, то після поновлення у 2019 році законодавства особливого інтересу громадян України заслуговує процедура оголошення себе неплатоспроможними. Ми вивчили відгуки юристів з питань банкрутства щодо можливості запуску такого процесу, а також підготували для позичальників ряд порад, які допоможуть назавжди позбутися від боргових зобов’язань.

Відгуки юристів з питань банкрутства з приводу необхідних умов для ініціації процедури

Банкрутство має на увазі списання боргових зобов’язань позичальника. Крім того, завдяки такій процедурі можна позбутися від настирливих колекторів, розв’язувати проблеми, пов’язані з забороною на виїзд за межі України тощо. Порядок проведення такої процедури регламентує відповідний Кодекс. На поточний момент оголосити себе неплатоспроможними можуть понад 1 000 000 громадян країни.

Виходячи з відгуків юристів з питань банкрутства, для запуску процесу необхідно відповідати наступним критеріям:

  • платежі не виплачуються протягом 2 місяців – щоб списати кредит за результатами закінчення терміну позовної давності, необхідно не переводити банку коштів протягом 3 років;
  • позика перевищує 30 мінімальних зарплат – враховується сумарний борг по тілу і відсотках для всіх фінансових установ;
  • відсутня цінне майно – при цьому банки та МФО не можуть заарештувати єдину житлову нерухомість.

Українське законодавство лояльне до позичальників, тому банкрутство не накладає суттєвих обмежень. Боржники лише не можуть укладати великі угоди в ході процедури. Крім того, протягом 5 років після оголошення себе неплатоспроможним необхідно сповіщати про це фінансові установи в разі відкриття нової позики. Ініціювати процедуру банкрутства можна 1 раз в 60 місяців.

Відгуки про юристів з питань банкрутства компанії «ЗВІЛЬНИМО»

Головна проблема інституту банкрутства – бюрократизація. Самостійно розв’язувати всі питання можна тільки при наявності серйозних знань з області юриспруденції. Таким чином, позичальникам бажано зв’язатися з юрисконсультом перед початком процесу. Колишні боржники позитивно відгукуються про нашу компанію. За 3 роки ми допомогли майже 12 000 клієнтів, списавши кредитів на суму в 170 млн грн. Звертаючись до нас, можна розраховувати на допомогу досвідчених фахівців, а також можливість швидко і законно позбутися від простроченого позики.

Важливо! Юристи компанії «ЗВІЛЬНИМО» гарантують замовникам успіх. Частка виграних справ у нас становить 92%.

Послуги юристів з питань банкрутства – це найкращий спосіб списати позику, коли немає можливості його виплатити. Фахівці, які регулярно займаються простроченими кредитами, досконально знають порядок такої процедури. Вони підготують необхідну документацію, продумають план виходу з ситуації, що склалася, а при необхідності захистять інтереси боржника в суді, гарантуючи позитивний результат справи.