⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Кредитна компанія Moneyveo приваблює клієнтів відмінною рекламою і дуже пільговими умовами видачі позик для новачків. Але 0,01% добових при повторному оформленні позики вже перетворюється в 1% і більше, що призводить до прострочення для багатьох недосвідчених користувачів. Як результат, у жителів України часто виникає питання про те, що буде, якщо не платити мікропозик Манівео.

Що буде, якщо не платити мікропозик Манівео: основні наслідки

У разі невеликих затримок клієнтам надається пільговий період на внесення коштів. При цьому краще не зволікати, адже для банківського переказу може знадобитися як раз такий термін на обробку транзакції. Під час пільгового періоду пеня не нараховується.

Якщо ж Moneyveo не отримує необхідну суму, всі зобов’язання перераховуються під Базову відсоткову ставку, складову 1,98% добових. Крім того, за кожен день прострочення тепер нараховується відсотки, що досягають 2,98% від залишку.

Важливо! Навіть невелике прострочення призводить до стрімкого зростання боргових зобов’язань. Якщо є можливість уникнути затримок у виплатах, варто це зробити.

У разі прострочення важливо чітко оцінювати, що буде, якщо не платити мікропозик Манівео. Ця кредитна установа має ті ж права, що і звичайні банки в питаннях стягнення коштів. МФО може залучати колекторів, продавати борги факторинговим компаніям або звертатися до суду. За результатами слухань часто наступають такі негативні наслідки, як примусове утримання частини заробітку, арешт майна або застосування обмежень щодо закордонних поїздок.

Чи можна уникнути того, що буде, якщо не платити мікропозик Манівео

Найпростіший спосіб уникнути наслідків полягає в повному погашенні боргу, включаючи та сплату збільшених відсотків. МФО рідко йде назустріч клієнтам в питаннях рефінансування або реструктуризацію, але, при виникненні ризику несплати, слід зв’язатися з представником Moneyveo – в ряді ситуацій це дозволить запобігти нарахування штрафних санкцій. Найчастіше позичальникам пропонують 30-денну пролонгацію.

Якщо борг стрімко зростає, а виплатити її немає можливості, слід розглянути такі варіанти розв’язання проблеми:

  • закінчення строку позовної давності – позика списується, якщо не виплачувати його 3 роки (весь цей час доведеться страждати від дзвінків колекторів і судових розглядів);
  • банкрутство – коли борг перевищує 30 мінімальних заробітків, а платежі в повному обсязі не здійснювалися 2 місяці, клієнт МФО може оголосити себе неплатоспроможним.

Важливо! Також кредити списуються по інвалідності. Але варіант можливий, тільки якщо ви добровільно уклали страховий поліс, адже для Moneyveo така умова не є обов’язковим при отриманні позики.

Якщо вас цікавить питання: «Що буде, якщо не платити мікропозик Манівео?», То наслідки тут точно такі, як і при простроченні банківських кредитів. Утримання заробітку, постійні дзвінки колекторів і судові тяжби – все це можливо в разі несплати боргових зобов’язань для МФО. Розв’язувати проблему можна декількома шляхами, при цьому подальші дії слід узгодити з юристом, щоб підвищити ймовірність успішного результату.