Замовити зворотній дзвінок

Прорахувати всі ризики неможливо. Як результат, навіть якщо на момент взяття позики передбачалося швидко і без проблем закрити кредит, ймовірність виникнення прострочень існує завжди. Коли виплатити боргові зобов’язання не виходить, багато людей шукають форум, як не платити мікропозик для МФО. Ми вивчили чинне законодавство, а також поспілкувалися з колишніми позичальниками, після чого підготували для боржників мікрофінансових організацій детальний план дій, який допоможе уникнути проблем з простроченими позиками.

Чи можна не платити мікропозик: форум позичальників і поради юристів

Відмітна особливість кредитів в МФО – висока вартість таких позик. Ситуації, коли річний відсоток перевищує кілька сотень, зовсім не рідкість. Як результат, навіть невелика сума з часом переростає в величезні боргові зобов’язання, якщо прострочити позику. Коли думаєте не платити мікропозик, на форумі колишніх позичальників мікрокредитних організацій можна знайти інформацію про те, як списати борг. При цьому враховуйте, що дані з інтернет-ресурсів застарівають, крім того, такі відомості бувають неправдивими. Тому часто оптимальним рішенням стане звернення до юристів.

Виходячи з чинного законодавства, є кілька способів позбавитися від боргових зобов’язань:

  • закінчення строку позовної давності – в Україні такий період досягає 36 місяців;
  • інвалідність – варіант можливий при наявності страхового поліса;
  • банкрутство – для такої процедури потрібно, щоб борг перевищував 30 мінімальних заробітних плат.

Важливо! Списання кредиту – крайній захід. Хоча така процедура в Україні практично не накладає на позичальника обмежень, оптимальним (а часто і більш вигідним у фінансовому плані) рішенням буде реструктуризація або рефінансування позики. Як результат, перш ніж приступити до розглядів з МФО, спробуйте вирішити все мирно.

Як правильно не платити мікропозик: рекомендації з форуму позичальників

Виходячи з інформації на форумах, оптимальним рішенням зараз є ініціація банкрутства. За результатами такого процесу кредит можна списати, навіть якщо термін позовної давності не минув. Для старту процедури важливо, щоб платежі за останні 2 місяці становили до 50% від необхідної суми, а у позичальника було відсутнє майно, яке можна продати через аукціон. Процес банкрутства досить трудомісткий, але залучення фахівця, що займається простроченими боргами, дозволить прискорити та спростити його. Послуги компанії «ЗВІЛЬНИМО» гарантують:

  • припинення дзвінків з колекторської компанії;
  • мінімізацію витрат від банкрутства або інших варіантів списання позики;
  • позитивний результат будь-яких судових розглядів.

Якщо плануєте не платити мікропозик, форум боржників допоможе визначити напрямок дій, визначитися ж з чітким планом краще під час розмов з юристом. Спеціаліст підкаже, яке рішення буде оптимальним (банкрутство, закінчення строку позовної давності, рефінансування або реструктуризацію), а також допоможе запустити необхідну процедуру.