⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Банкрутство – це найпростіший і ефективний інструмент для списання кредитних зобов’язань. Така процедура дозволяє позбутися від позик протягом мінімального проміжку часу. При цьому якщо немає майна, банкрутство фізичних осіб залишається доступним. Зараз такий інструмент підходить для 1 мільйона українців, ініціювати процедуру можна за допомогою юрисконсульта.

Чи доступно банкрутство фіз осіб, якщо немає майна

Є 4 критерії, яких необхідно дотримуватися для запуску процедури банкрутства:

  • борг перевищує 180 тис. грн;
  • відсутня ліквідне майно, яке можна стягнути в якості оплати кредиту;
  • платежі в розмірі 50 +% від необхідної суми не здійснювалися вже 2 місяці;
  • є ризик неплатоспроможності в найближчому майбутньому.

Важливо! Банкрутство фіз осіб, якщо немає майна – це цілком реально. Навпаки, наявність активів перешкоджає оголошенню себе неплатоспроможним, адже їх можна стягнути для погашення позики.

До чого призведе банкрутство фіз осіб, якщо немає майна

Головна мета такого процесу – відновити платоспроможність позичальника. Для досягнення цього завдання доступні два інструменти:

  • реструктуризація позики під вигідні відсотки на 5, 10 або 15 років;
  • повне списання позики (варіант можливий, якщо відсутня застава).

Додатково оголошення себе неплатоспроможним дає можливість припинити переслідування позичальника колекторами, а також зняти судові постанови, що стосуються заборони на виїзд за кордон. Головний недолік банкрутства – це можливість арешту і продажу майна. Якщо ж у позичальника відсутні цінні активи, ризиків практично немає. При цьому після процедури на банкрута не накладаються обмежень, пов’язаних з можливою діяльністю і займаними посадами. Необхідно тільки говорити представникам фінансових установ про неплатоспроможність при оформленні нових позик.

Куди звернутися для ініціації банкрутства фіз осіб, якщо немає майна

Компанія «ЗВІЛЬНИМО» надає комплекс послуг, пов’язаних зі списанням прострочених кредитів для громадян України. Клієнтів тут чекають:

  • 100-відсоткове припинення нав’язливих дзвінків колекторів;
  • гарантія успіху – частка виграних справ становить 92%;
  • представлення інтересів замовника в суді;
  • допомога з підготовкою необхідної документації.

Банкрутство фіз осіб, якщо немає майна, дозволяє практично без втрат позбутися боргових зобов’язань. При відсутності активів у позичальника просто не зможуть нічого стягнути з метою погашення позики. Єдине, в такій ситуації кредитори часто затягують процедуру, організовуючи різні перевірки. Тут на допомогу прийдуть фахівці агентства «ЗВІЛЬНИМО», які швидко та ефективно розв’язувати проблеми, пов’язані з простроченими позиками.