⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Можливість невиплати кредиту з’являється не тільки в разі втрати працездатності або скорочень, навіть якщо є робота, виплачувати позику виходить не у всіх. Інфляційні процеси й валютні перегони привели до прострочення клієнтів банків і МФО, включаючи й людей зі стабільним доходом. У зв’язку з цим боржники часто цікавляться, чи можливо банкрутство фіз осіб, якщо є робота, а також до чого такий процес призведе.

Чи можливо банкрутство фіз осіб, якщо є робота

Наявність доходів тільки побічно впливає на процес оголошення себе неплатоспроможним. Навіть з офіційним заробітком позичальникам доступна процедура банкрутства. Важливо лише, щоб доходи відповідали щомісячним витратам. Якщо позичальник регулярно платить по кредиту, а коштів на життя не вистачає, це говорить про ризик неплатоспроможності, що робить процес банкрутства можливим.

За результатами процесу можна списати боргові зобов’язання або реструктурувати позику, зберігши джерело доходу. Ніяких обмежень щодо подальшої діяльності або займаних посад на банкрута не накладаються. Єдине, ділова репутація колишнього позичальника не може вважатися бездоганною, а при оформленні нових кредитів йому доведеться сповіщати фінансові установи про свою неплатоспроможність.

Важливо! Для ініціації банкрутства фіз осіб, у яких є робота, під час судових розглядів необхідно довести, що витрати перевищують доходи. У такій ситуації кредитори часто вдаються до додаткових перевірок і іншим інструментам, що затягує процес. Прискорити процедуру, а також підвищити шанс успішного вердикту суду можна завдяки залученню юристів.

Умови запуску процедури банкрутства фіз осіб, якщо є робота

Для ініціації процедури слід відповідати таким критеріям:

  • борг становить від 180 тис. грн .;
  • відсутнє майно (при цьому єдине житло та пенсійні відрахування не входять до ліквідаційної маси);
  • доходів не вистачає на повернення позики в нормальному режимі.

На поточний момент понад 1 млн українців можуть оголосити себе неплатоспроможними. При цьому існує ряд труднощів, пов’язаних з нюансами законодавства, які перешкоджають популяризації такої процедури. Домогтися максимального результату від запуску банкрутства можна шляхом залучення досвідчених юристів, які знають, як саме діяти в тій чи іншій ситуації.

Куди звернутися для банкрутства фіз осіб, якщо є робота

За час своєї роботи юристи компанії «ЗВІЛЬНИМО» встигли допомогти близько 12 тис. Громадян України позбутися боргових зобов’язань. Ми – команда професіоналів, готових взятися навіть за найскладніші та нестандартні процеси. При цьому наші фахівці виграють більш ніж в 92% судових розглядів. Звертаючись в юридичне агентство «ЗВІЛЬНИМО», клієнти можуть розраховувати на наступні переваги:

  • гарантоване припинення частих дзвінків колекторів;
  • допомога юрисконсультів, які спеціалізуються на списання боргів;
  • виконання процедур в рамках чинного законодавства;
  • підготовку необхідної документації при мінімальній участі позичальника.

Банкрутство фіз осіб, якщо є робота, цілком можливо. У такій ситуації головне підтвердити загрозу неплатоспроможності (вона виникає, коли витрати перевищують щомісячні доходи). Якщо ваших коштів не вистачає на нормальне життя та одночасне погашення позики, юристи нашої компанії допоможуть швидко й ефективно позбутися від кредитних зобов’язань.