⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Проблема неплатоспроможності в Україні зараз гостра, як ніколи раніше. Військові дії, анексія АР Крим і коронавірусна пандемія сильно позначилися на фінансовому стані громадян. Частка прострочених кредитів постійно зростає, у зв’язку з чим питання: «Як законно не платити мікропозик в Україні?» цікавить багатьох.

Що буде, якщо не платити мікропозик в Україні

Прострочення платежу для МФО – не просто погіршення кредитного рейтингу. Якщо не платити мікропозик в Україні, це призведе до:

  • психологічному тиску з боку колекторів;
  • примусового стягнення кредиту шляхом заробітної плати або продажу майна;
  • судовим заборонам на виїзд за межі країни.

Важливо! В юридичному плані різниці між мікропозик і банківськими позиками немає. Навіть якщо відсутній фізичний зразок договору, нюанси видачі коштів можна знайти в публічній оферті на сайті кредитної установи. Як результат, МФО з легкістю стягне з боржника кошти в судовому порядку, тому до таких розглядів краще не доходити.

Як не платити мікропозик в Україні

Хоча МФО рідко йдуть назустріч клієнту в плані спрощення умов виплати позики, перш за все, слід спробувати реструктурувати або рефінансувати позику. Це дозволить уникнути судових розглядів, нарахування пені та погіршення кредитної історії. Якщо ж платити мікропозики в Україні нічим, зверніть увагу на можливість списання позички. Зробити це можна за результатами:

  • закінчення 36-місячного періоду з дня останньої виплати (протягом такого терміну кредитор може стягнути кошти в судовому порядку);
  • інвалідності – якщо позичальник оформив поліс, при втраті працездатності зобов’язання перейдуть для страхової фірми;
  • банкрутства – завдяки оголошенню себе неплатоспроможним можна списати кредит або реструктурувати його на 5, 10 або 15 років при мінімальних витратах.

Куди звернутися, коли нічим платити мікропозик в Україні

Самостійно вирішити проблеми, пов’язані з простроченим позикою, досить важко. Розібратися в тонкощах чинного законодавства допоможе кваліфікований юрист. Коли не знаєте, що робити, якщо нема чим платити мікропозик в Україні, рекомендуємо звернутися за допомогою в компанію «ЗВІЛЬНИМО». За роки існування ми допомогли вже 12 тис. Громадян нашої країни позбутися боргових зобов’язань. Компанія пропонує:

  • гарантоване припинення дзвінків колекторів;
  • представлення інтересів позичальників в суді;
  • підготовку всієї необхідної для ініціації банкрутства або інших варіантів списання кредиту документації;
  • безкоштовні консультації.

Питання: «Не можу платити по мікропозиці в Україні: що робити?» виникає у багатьох. У такій ситуації важливо почати діяти максимально швидко. Зв’язавшись з досвідченими юрисконсультами, які займаються списанням позик, можна оперативно і без значних витрат вирішити проблему з простроченими борговими зобов’язаннями, незалежно від особливостей роботи кредитної установи та розміру позики.