fbpx

Як вибрати надійний банк

З 2014 року і до сьогоднішнього дня в Україні припинили свою діяльність понад 70 банківських установ. Їх користувачам надається державна матеріальна компенсація та можливість списати кредити законно. Новина неприємно вразила людей, адже нікому не хочеться марно витрачати свій час і кошти, бо відновлення заощаджень досить нервова та довготривала справа. 

Аби оминути таку халепу, варто засвоїти кілька корисних рекомендацій. Блог «Звільнимо» до ваших послуг.

Вивчення акціонерів 

НБУ має власну політику, де вимагає від усіх фінустанов публічно оприлюднювати імена власників. Інформацію про керівників будь-якої можна легко знайти вона не приховується, є у відкритому доступі. 

Аналітика показників 

Офіційний сайт банку пропонує зацікавленим особам ознайомитися зі звітністю. Звіт за періодом дозволяє побачити не лише купу цифр, але й важливі характеристики, які допоможуть визначитись з установою, яка підходить найбільше під потреби, побажання потенційних клієнтів. 

Розподіл ризиків 

Більшість українців звикли користуватись перевіреними джерелами, тому зазвичай звертаються за послугами до одних і тих же установ: отримують там заробітну плату, пенсію, проводять банківські операції. В умовах сучасності потрібно бути більш гнучкими та адаптованими, тобто вміти знаходити кращі, вигідні пропозиції.

Запропоновані правила можуть правильно скерувати ваші дії при пошуку надійного банку.