Замовити зворотній дзвінок

Я оформила кредитну картку в ПриватБанку. Усі кредитні платежі я здійснювала вчасно.   У 2013 році мені затримали оплату по роботі.   Враховуючи, що я мала кредитні зобов’язання, які потрібно було погашати, мені довелося взяти новий кредит в Альфа-Банку.У 2014 році я оформила другу кредитну карточку. До 2019 року я погашала платежі по зобов’язанням вчасно. Але в на початку 2019 року замовлення сильно впали, відповідно  і доходи. У лютому 2019 року, я оформила перший споживчий кредит у фінансовій установі.

Я вважала, що зможу погасити зобов’язання, проте нових замовлень по роботі не надходили.Тому я брала нові кредити для перекредитування та для прожиття. У чоловіка також сталися фінансові     труднощі,     йому     не     оплатили     коштів     за     ремонт.У 2020 році, після оголошення карантину, я та чоловік втратили роботу.  Штрафи та пеня по кредитам стали не підйомними для мене. Я не могла навіть сплачувати проценти. Все це змушувало брати нові кредити. У травні 2020 року я завагітніла.  Влаштуватися на роботу у моєму   стані   дуже   тяжко.   Замовлень   нових   по   роботі   не   надходить.Залишившись сам на сам з ситуацією, що склалася, я не бачила іншого виходу, як взяти на себе ще одні кредитні зобов’язання. 

Тим   часом   банки   та   мікрофінансові   організації   все   активніше   пропонували скористатися послугами кредиту. Я не могла позичити коштів ні в родичів, ні в знайомих. Тому я взяла кредити на перекредитування у тих банках та мікрофінансових організаціях, що швидко змогла знайти.

Зараз я вже банкрут та звільнився від боргів. Я дуже дякую компанії “Звільнимо”. Вони мені дуже допомогли, я нарешті розпочну життя з нової сторінки.

ПОСИЛАННЯ НА ПРОВАДЖЕННЯ https://reyestr.court.gov.ua/Review/98511815