⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Кухарського Андрія Ігоровича (особи з ІІІ групою інвалідності, згідно Довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією серії 12ААА №339921, виданої Сихівською міжрайонною медико-соціальною комісією від 10.01.2017 року) розпочалася у зв’язку з фінансовою скрутою. Під час карантину виникли труднощі із заробітком, тому і вирішив звернутися до мікрофінансових організацій за невеликими сумами. 

Відсутність роботи та фінансовий стрес  призвів до того, що я взяв ще кілька кредитів, спрямованих на погашення старих. Спроби домовитися з мікрофінансовими установами, виявилися невдалими через великі відсотки та умови. 

Наразі, з погіршенням здоров’я та потребою допомагати пенсіонерам-батькам, відчуваю пригніченість, а погрози від мікрофінансових організацій лише ускладнюють ситуацію.Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2023 року, чим все сильніше та сильніше загнав себе у безвихідь.

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше 584 855.27 грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/118130277