⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Скороход Світлани Олександрівни (внутрішньо переміщеної особи відповідно до Довідки внутрішньо переміщеної особи №7726-5001331127 від 05.04.2022) (додається), почалася, у зв’язку з складною життєвою ситуацією. Чоловік у 2020 році залишився без роботи, тому я була вимушена сама утримувати сім’ю. Мою заробітну плату теж затримували, а треба було платити комунальні послуги, оалачувати навчання дітей, тому я звернулася до послуг мікрофінансових організацій. Так як була затримка із заробітної плати для своєчасного погашення одного мікрозайму, я оформлювала інший, аби закрити попередній. Але заробітньої плати не вистачало на погашення всіх боргів, то ж відсотки виростали. 

У жовтні 2021 року я залишилася без роботи, тому я брала ше інші кредити для того, щоб погасити хоча б відсотки. Враховуючи ситуацію в країні, я наразі повністю не можу оплачувати кредити, а відсотки зростають кожен день.Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2023 року, чим все сильніше та сильніше загнала себе у безвихідь.

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше 624 874.72 грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/118070366