⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Хабаль Божени Романівни, коли я пішла у декрет. Для мене було нестерпно просити гроші в будь-кого. Я народила дитину і через 3 дні почалась війна, на цій підставі у мене почались панічні атаки і тяжка депресія, на що ніхто з мого оточення не звертав увагу.

Перший кредит я взяла приблизно в квітні місяці, коли моя бабуся попала в лікарню і мені прийшлось доглядати за моїм дідом, я потребувала моральної підтримки, але як завжди я її не отримала. Я дуже довго мовчала і брала кредит за кредитом, щоб перекредитуватись. Коли зрозуміла, що це все і далі не можу платити, то попросила маму позичити гроші і розказала всю цю історію. Мама кошти позичила та поїхала за кордон їх повертати людям, в яких позичила їх. Але витрати все одно були, на руках маленька дитина, доходу не було у мене, в чоловіка невеликий і мені прийшлось знову брати кредити. Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2023 року, чим все сильніше та сильніше загнала себе у безвихідь. 

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно 667 432,87 грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/118130259