⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Дигалевич Юлії Михайлівни розпочалася у 2018 році, я оформила кредитну картку у зв’язку з складними життєвими обставинами (були позичені кошти після смерті батька та онкохвороби мами). Щоб повернути людям кошти була змушена взяти кредити. Оскільки мала трьох неповнолітніх дітей та сімейних доходів не вистачало на прожиття та погашення заборгованості. Третю кредитну картку я брала, щоб погасити перші дві. Коли суму боргу дійшла майже до 100 тис грн, я вирішила перекредитуватись і закрити усі картки. Картки закрила і тоді розпочалась нова кредитна історія, для погашення заборгованості я була змушена знову брати кредит. Так розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого. І так на даний час загнала себе у безвихідь.

Також важливим фактором у збільшенні заборгованості стала втрата роботи у мене та чоловіка у зв’язку війною. Понад рік перебиваємось підробітками, яких ледве вистачає на прогодування малолітніх дітей. Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2023 року, чим все сильніше та сильніше загнала себе у безвихідь. 

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше 321,081.95  грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/118162900