⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Пручковського Василя Васильовича (пенсіонера відповідно до Пенсійного посвідчення, серія ААІ №547898, №2102824714, видано Пенсійним фондом України від 14.12.2017, термін дії: довічно) (додається), почалася в 2010 році, коли моя донька захворіла й необхідні були кошти на її лікування.

Я все стабільно виплачував до того моменти, як ще знаходилися кошти на лікування. Тоді я був вимушений взяти ще додаткові кредити й платити стало складніше. Я багато працював, брав підробітки. Аж вже у мене погіршилося здоров’я й я не зміг багато працював, ще й витрачав кошти на своє лікування.

Враховуючи ситуацію в країні, я наразі повністю не можу оплачувати кредити, а відсотки зростають кожен день.Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2023 року, чим все сильніше та сильніше загнав себе у безвихідь. 

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше 321 786,34 грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/117879404