⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Колесніка Олега Анатолійовича, розпочалась через нестачу коштів на існування, тому я звертався до фінансових установ задля отримання кредитів, але при цьому завжди намагався повертати позики вчасно. Проте після народження дітей стало складніше, дружина перестала працювати, і мені самому доводилося забезпечувати родину всім необхідним. Так як заробітня плата в мене не велика я і звертався за допомогою до банків.

З часом потреби родини почали рости, діти ставали доросліші і потребували більшого фінансового забезпечення, також потрібні були гроші на ремонт будинку та інші необхідні для життя речі. Постійні хвороби дітей, жінки та мої проблеми зі здоров’ям потребували додаткових коштів, яких в родині, на жаль, не було. Саме тоді і почалися проблеми з виплатами. Грошей не вистачало, мав змогу сплачувати тільки відсотки по кредитам, це все тривало роками. Потім почались сімейні проблеми через вічну нестачу коштів, сварки, скандали, жінка у всьому звинувачувала мене – в тому що я погруз в кредитах і більше половини заробітньої плати витрачав на їх сплату.

У серпні 2021 року ми з дружиною розлучилися (рішення про розірвання шлюбу за справою № 137/781/21 від 26.08.2021 року, Літинським районним судом Вінницької області додається). Зі мною залишився жити син і тут настали тяжкі часи, потреби росли, а грошей не було і я почав звертатися до мікрофінансових установ для отримання позики. Спочатку я вчасно віддавав заборгованості, а згодом почалися прострочки по виплатам. Доводилося позичати в друзів, знайомих, родичів щоб вчасно віддавати борг. Постійні пошуки грошей почали втомлювати. Далі ставало все важче і настав час, коли я вже навіть фізично не взмозі сплачувати всі борги. Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2021 року, чим все сильніше та сильніше загнав себе у безвихідь.

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше 1 070 360.83 грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/117370816