⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Попадюк Лії Олексіївни розпочалась з складної життєвої ситуації. У будинку сталось коротке замикання, внаслідок чого перегоріла майже вся побутова техніка в будинку. Поступово, за допомогою кредитних коштів, ми купляли техніку (пральну машину, холодильник, мікрохвильову піч і т.д.), тобто виплачували за щось одне і тоді брали наступне. Згодом почала хворіти молодша донька. Більша частина коштів йшла на ліки. Виявилося, що в дитини пневмонія, але практично безсимптомна. Внаслідок чого ми потрапили до лікарні. Ситуація була досить складною, так як почалися ускладнення. Антибіотики не допомагали, тому довелося шукати потрібні ліки закордоном. У зв’язку з цим мною були використані усі наявні кредитні кошти та ще й довелося взяти кредит готівкою. З початком військового стану заробітна плата суттєво зменшилася, у зв’язку із чим наразі в мене відсутня можливість погашати заборгованість перед банками.

Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2023 року, чим все сильніше та сильніше загнала себе у безвихідь. 

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше  269,408.69 грн.

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/117621922