⚠️ Увага! Задля протидії шахрайству ми публікуємо перелік офіційних ресурсів Юридичної компанії “Звільнимо”
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ

Замовити зворотній дзвінок

Моя кредитна історія – Поліщук Інни Олександрівни, почалася із того, що я брала кредити на споживчі цілі, і постійно їх виплачувала. Коли у нашому будинку сталася пожежа, я взяла кредит на відбудову і його виплатила успішно теж.

На здійснення діяльності, як фізична особа-підприємець я оформила нові кредити. Все поступово виплачувала, до моменту, як натрапила на шахраїв і втратила всі гроші, довелося закінчити свою діяльність. 

Грошей не вистачало, бо маленька дитина постійно хворіла. Брала нові кредити, щоб погасити старі. Я не здалася і знов відкрила свою справу, але коли почалася війна, я знов все втратила й залишилась без роботи. Ситуація безвихідна, а на моєму утриманні дитина 10 років. Банки пропонують реструктуризацію, але для мене це непосильні кошти.

Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2022 року, чим все сильніше та сильніше загнала себе у безвихідь. 

Таким чином, станом на сьогодні, згідно з даними УБКІ та особистими підрахунками, розмір моєї заборгованості складає приблизно більше 396 330,79 грн.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/113924518