Моя кредитна історія – Шкелебей Ліани Богданівни розпочалась з початком війни, стало важче жити, ціни виросли, зарплату не піднімали. Я змушена була звільнитись з роботи і поїхати в село до батьків, так як я зрозуміла, що не потяну навіть кімнату. Село в нас маленьке, роботи немає, і щоб не чекати даремно, я почала шукати заробіток в інтернеті, відкрила онлайн магазин із сумками. Навіть без реклами замовлення були і все йшло добре. У листопаді я вирішила відкрити магазин з новорічними товарами. Але це сезонний товар, до нового року залишилось 2 місяці і щоб заробити потрібна була реклама. У 2022 року я взяла перший кредит. Згодом я взяла другий кредит на перекредитування. Я не могла ніяк знайти роботу. У серпні 2023 року вже переробила закордонний паспорт, так як змінила прізвище, знайшла роботу в інтернеті, і поїхала в Польщу. У мене була одна думка, якнайшвидше виплатити кредити. З першою роботою не вийшло так як було задумано, я тиждень відпрацювала і змінила роботу, потім іншу.
Я залізла в боргову яму, не знаю що робити, 2 тижні я ні до кого не дзвонила та я потрохи сходила з розуму тут. Так і розпочалась моя боргова яма, з якої не маю сил вибратись, через необережність з оформленням одного кредиту для сплати іншого і, так до 2024 року, чим все сильніше та сильніше загнала себе у безвихідь.
На даний момент я народила дитини, через свій стан працювати не можу і об’єктивно розумію, що найближчі 3 роки не зможу працювати повноцінно, так як нікому буде сидіти з дитиною. А на соціальну 860 грн я не зможу оплачувати всім кредиторам.
Зараз я вже банкрут та звільнилась від боргів. Я дуже дякую компанії “Звільнимо”. Вони мені дуже допомогли, я нарешті розпочну життя з нової сторінки.
Отримайте безкоштовну консультацію
Деталі справи
- Номер справи:
- №903/224/25
- Категорія:
- Успіхи фізичних осіб
- Дата початку:
- 09/11/2023
- Дата завершення:
- 07/01/2025
- Сума списаного боргу:
- 958 813 ₴
- Посилання на відкритий реєстр:
- https://reyestr.court.gov.ua/Review/128558543
- Поділитись :